PARA-MED - Kursy i szkolenie w zakresie pierwszej pomocy Zaufali nam:

Ośrodki Szkolenia Kierowców

OFERTA SZKOLENIA Z PIERWSZEJ POMOCY

DLA OŚRODKÓW SZKOLENIA KIEROWCÓW

 

Mamy zaszczyt przedstawić Państwu ofertę szkoleń z zakresu udzielania pierwszej pomocy w ramach szkolenia kierowców na wszystkie kategorie. Naszymi głównymi atutami są: kadra instruktorska, sprzęt szkoleniowy oraz wieloletnie doświadczenie na rynku. Zapraszamy do zapoznania się naszą krótką ofertą.

Kadra szkoleniowa – zawodowi ratownicy medyczni pracujący na co dzień w zespołach ratownictwa medycznego oraz szpitalnych oddziałach ratunkowych. Nasze wieloletnie doświadczenie instruktorskie (szkolimy około 2000-3000 osób rocznie) pozwala nam prowadzić szkolenia w sposób atrakcyjny. Szczególne zainteresowanie wzbudzają wśród kursantów własne doświadczenia ratowników. Nasze dodatkowe referencje to zdobycie Mistrzostwa Polski w Ratownictwie Medycznym i Drogowym, prowadzenie zajęć jako nauczyciele akademiccy na wyższych uczelniach medycznych.

Sprzęt szkoleniowy – pracujemy na najwyższej jakości sprzęcie szkoleniowym. Fantomy do nauki resuscytacji osoby dorosłej zawierają urządzenia mierzące prawidłowość ucisków klatki piersiowej i głębokość prowadzonych wdechów. Posiadamy również fantom dziecka i niemowlęcia. Część urazowa prowadzona jest z wykorzystaniem apteczek i sprzętu opatrunkowego dostarczonego przez naszą firmę. W razie potrzeby  dysponujemy również treningowymi defibrylatorami.